Program do fakturowania

O wszystkim, co nie dotyczy weksli i windykacji, ale - według ciebie - powinno znaleźć się na tym forum
igorm
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2018, 12:57

Program do fakturowania

Post autor: igorm » 19 wrz 2018, 06:50

Jest to pewien dylemat, bo z jednej strony chciałoby się jakieś lekkie narzędzie, ale z drugiej strony fajnie gdyby dawało możliwość pewnej elastyczności. Aby można było w łatwy sposób konfigurować, poprawiać, gdy zajdzie taka potrzeba. Czy warto wchodzić w programy do fakturowania działające w trybie online?
porto
Posty: 30
Rejestracja: 19 wrz 2018, 10:29

Re: Program do fakturowania

Post autor: porto » 20 wrz 2018, 07:49

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Osobiście jestem zwolennikiem, małych, lekkich programów do fakturowania, które dosyć szybko chodza, szybko się uruchamiają, łatwo jest nimi zarządzać, a w przypadku awarii łatwo jest odzyskać wszystkie dane.
Obecnie na popularności zyskują programy do fakturowania działające online. Tutaj http://www.mftp.pl/jak-korzystac-z-e-faktur/ można znaleźć trochę więcej informacji w tym zakresie.
parwn
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2018, 10:18

Re: Program do fakturowania

Post autor: parwn » 08 paź 2018, 09:38

Jest też wiele programów do fakturowania działających online. Ich wadą jest jedynie to, że nie są aż tak bardzo elastyczne, jak elastyczne bywają programy działające stacjonarnie.
Są za to mega wygodne, bo dostęp do nich jest z poziomu każdej przeglądarki. Wgląd ma do nich od razu księgowa, która może na bieżąco rozliczyć koszta.
Zapytanie dot. takiego oprogramowania można złożyć np tutaj: https://www.edison.pl/e-faktura
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości