Jak wreszcie wyjść z długów?

Przedsądowa windykacja spraw nie związanych z wekslami, jak również postępowanie od klauzuli wykonalności związane ze wszystkimi sprawami, również wekslowymi
iliang
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 10:36

Re: Jak wreszcie wyjść z długów?

Post autor: iliang » 23 lip 2018, 22:29

Po pierwsze będziesz potrzebował planu, po drugie samodyscypliny, żeby się go trzymać. Tak w skrócie opisuje to ten artykuł: https://pl.kruk.eu/klienci/
Najważniejszym z tych punktów wydaje mi się oszczędzanie, a w Twoim przypadku przede wszystkim ograniczenie wydatków do niezbędnego minimum. Nie będzie lekko, ale już setki osób przed Tobą to robiły i dały radę.
Hubercik33
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 14:57

Re: Jak wreszcie wyjść z długów?

Post autor: Hubercik33 » 16 paź 2019, 14:59

Ja kiedy popadłem w długi sięgnąłem po ostatnią deskę ratunku, czyli poszedłem do prawnika. Zajął się całą dokumentacją i procesem sądowym. Długi zostały rozłożone na więcej rat, które jestem w stanie spłacić.
Grzesiek8512
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:11

Re: Jak wreszcie wyjść z długów?

Post autor: Grzesiek8512 » 14 lis 2019, 12:15

Lepiej nie zaciągać długów. Zostanie na nas ściągnięta windykacja, komornik, cały proces sądowy. Lepiej oszczędzać, albo próbować uzyskać dochód pasywny, żeby nie mieć kłopotów z prawem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości