RANKING KOMORNIKÓW

Przedsądowa windykacja spraw nie związanych z wekslami, jak również postępowanie od klauzuli wykonalności związane ze wszystkimi sprawami, również wekslowymi
Jacek
Posty: 178
Rejestracja: 27 gru 2013, 08:59

RANKING KOMORNIKÓW

Post autor: Jacek » 26 kwie 2016, 13:04

To dział o windykacji, więc może komuś się przyda.

Ranking komorników:
http://zmierzkomornika.pl/ranking/global
Awatar użytkownika
Lech
Administrator
Posty: 5833
Rejestracja: 23 lis 2010, 22:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: RANKING KOMORNIKÓW

Post autor: Lech » 26 kwie 2016, 17:32

To ranking po liczbach licytacji? Myślałem, że po ocenach klientów :)
Pomoc prawna w sprawach wekslowych
kancelaria (małpa) kpwig.pl
Jacek
Posty: 178
Rejestracja: 27 gru 2013, 08:59

Re: RANKING KOMORNIKÓW

Post autor: Jacek » 26 kwie 2016, 18:11

No niestety tylko po liczbach.

Chociaż mój jest przy dole listy i akurat się zgadza bo wyjątkowo ułomny jest...
Awatar użytkownika
Monar
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2017, 08:31

Re: RANKING KOMORNIKÓW

Post autor: Monar » 10 sty 2017, 08:36

Może przydałoby się stworzyć forumowy ranking? Byłby bardziej miarodajny niż tylko liczby?
I może jeszcze temat dotyczący rankingu firm windykacyjnych? Ja oddałbym swój głos na ICG Group, bo zdecydowanie najlepsza firma z jaką miałem do czynienia w tej branży.
Robert Grabowski
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2017, 15:02

Re: RANKING KOMORNIKÓW

Post autor: Robert Grabowski » 16 lis 2017, 10:15

Jeden wierzyciel ma wypłacalnego (z majątkiem) dłużnika i komornik pieniądze odzyska, inny wierzyciel ma oficjalnie niewypłacalnego dłużnika i ten sam komornik pieniędzy nie odzyska. Możliwości komorników są ograniczone. Jeżeli nie znam żadnego komornika w danym regionie, to sprawdzam który na swej stronie ogłasza licytacje i to najlepiej nie tylko nieruchomości ale przede wszystkim ruchomości. Zwykle nie chce im się tego robić, nie chce im się prowadzić licytacji ruchomości, zobaczcie, pod tym kątem oceniamy wstępnie komornika: http://komornicy-opinie.pl/ (współtworzę ten nazwijmy projekt). Dlatego jeżeli znajdę komornika który ogłasza na swej www licytacje ruchomości, to właśnie do niego wysyłam wniosek egzekucyjny, bo prawdopodobnie jest pracowity, "dożarty".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości